אוצר האוספים

תערוכת אוצר האוספים הינה אחת מתוך שתי תצוגות קבע שסטודיו טחנה לעיצוב עיצב, תכנן והקים במוזאון הטבע ע"ש שטיינהרדט. התצוגות מציגות את אושרו ותפארתו של אוספי הטבע הלאומים, הפרויקט דרש מחקר רב ותקופת תכנון והקמה ארוכות, בליווי אוצרים מדעיים.

קונספט התצוגות, המודרניסטי/פונקציונאלי, מתבסס ברובו על חשיבות הקשר הבלתי אמצעי בין המבקר ובין המוצגים באוסף, כלומר, המוצגים במוזיאון רובם אינם מכוסים בפעמוני זכוכית או מורחקים מהמבקר על ידי מעקה הגנה ובכך נוצרת קירבה מקסימלית ואף חריגה באופייה מתצוגות במוזאוני טבע בעולם, הזמנה לאמון בין המבקר ובין המוצגים.- "invitation of  trust". תפישה זו אותה הובלנו, הפכה להיות המוטיב המאפיין לכל שאר התצוגות ולמוזיאון כולו. התצוגות משלבות הנגשה והפעלות נגיעה ומוקדי מדיה, חוויה מומלצת לכל הגילאים. התערוכה אוצר האוספים מזמינה לשיטוט בין אוספי הטבע העשירים והמגוונים של המוזיאון ולהיכרות עם סיפורי מחקר מרתקים. התערוכה כוללת כמה מהמוצגים הנדירים ויקרי הערך של המוזיאון.

 

תצוגת קבע – אוצר האוספיםמוזיאון הטבע  ע״ש שטיינהרדטשטח: 270 מטרפתיחה - קיץ 2018
 
צילום: גרמי פלדמן
 
תהליכי העבודה בטחנה לעיצוב
 
הצוות המקצועי של הסטודיו מונה מעצבים תעשייתיים, אדריכלים, מעצבי תקשורת חזותית ואנשי מדיה, מהנדסים וצוותי הקמה המספקים יחדיו מענה מקיף לכל פרויקט, בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וביצוע באיכות בלתי מתפשרת. כאן תוכלו להיחשף מקרוב לכל מה שקורה בתוך הטחנה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לטחנה לעיצוב