תהליכי עבודה ועיצוב

הסטודיו מתמחה בשיטת Turn Key Project ("פרויקט מפתח"), לפיה אנשי טחנה לעיצוב אחראיים לכל שלבי הפרויקט; החל משלב גיבוש קונספט, דרך ההפקה ועד להקמה בפועל. כאן תוכלו לקרוא עוד על שיטת העבודה והחזון העיצובי שעומד מאחוריה:

 

קונספט

חברי טחנה לעיצוב מתמחים בגיבוש קונספטים מקוריים וחווייתיים, המערבים את הצופה בדרכים חדשות ומסקרנות. כל פרויקט מתבסס על רעיון מרכזי, המצית את תהליך העיצוב ומוביל לתוצאות מרגשות וחדשניות.

תכנון

תהליך התכנון שנוצר בסטודיו מתבסס על ההבנה שהצלחתו של כל פרויקט ופרויקט תלויה בתכנון נכון; הנגזר מצרכי הפרויקט והאפשרויות הגלומות בו. הניסיון הרב של אנשי טחנה לעיצוב, כמו גם השליטה במגוון תחומים ומדיה, באים לידי ביטוי מרגע התכנון הראשון ועד לתום הפרויקט.

עיצוב

המעצבים שעומדים מאחורי טחנה לעיצוב מתמחים בחשיבה ופעולה רב תחומית, תוך שהם מפתחים רעיונות לכדי מימוש חזותי, מקורי, חווייתי ומעודכן. תהליך העיצוב נוצר מתוך דיאלוג בסטודיו ומטרתו היא לזקק רעיונות חזותיים לכדי שפה בהירה ונקייה, המותאמת לכל פרויקט ופרויקט.

הפקה

צוות ההפקה מתאם בין אלפי הפרטים, היחידות והתהליכים הכרוכים בכל פרויקט. הזירה המוזיאלית בה מתמחה הסטודיו הינה מורכבת לא רק בגלל תהליכי העיצוב שהיא מערבת, אלא גם בגלל דרישות שימור ותצוגה ייחודיות, המשפיעות באופן ישיר על תהליך ההפקה. הצוות המיומן של טחנה לעיצוב נותן מענה כולל ואחראי לתחום זה, כמו גם לתחומי הפקה ועיצוב המשיקים לו.

הקמה

צוותי ההקמה המקצועיים של טחנה לעיצוב מלווים את שלבי ההקמה תוך מתן פתרונות מקצועיים ועיצובים בשטח. זאת, תוך עמידה בלוחות זמנים ובמסגרת תקציב.
 
"בסוף הכול מתחבר. רעיונות, אנשים, אובייקטים; איכות החיבורים, היא המפתח לאיכות כשלעצמה". (צ'ארלס איימס)
 
תהליכי העבודה בטחנה לעיצוב
 
הצוות המקצועי של הסטודיו מונה מעצבים תעשייתיים, אדריכלים, מעצבי תקשורת חזותית ואנשי מדיה, מהנדסים וצוותי הקמה המספקים יחדיו מענה מקיף לכל פרויקט, בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וביצוע באיכות בלתי מתפשרת. כאן תוכלו להיחשף מקרוב לכל מה שקורה בתוך הטחנה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לטחנה לעיצוב