הצטרפו לעדכוני הטוחנים
דוא"ל


הרשמתך בוצעה בהצלחה.

יש אליפות ! - מאה שנות כדורגל בישראל

08/05/2012
לא להחמיץ !!! עוד חודש לסגירת התערוכה עד 9 ביוני
איך שלא תסתכלו על זה, המשחק המפעים הזה נכנס בפעם הראשונה למוזיאון ארץ ישראל. הרעיון שעומד מאחורי התערוכה הוא ליצור חיבור בין החלקים המרכיבים את הזהות של הכדורגל הישראלי על כל גיבוריו - מהמועדון, דרך השחקנים, השופטים והמאמנים ועד לאוהדים, (השחקן ה-12) בתפיסת עיצוב התערוכה, ולאופן שבו המשחק נתפס במדיה. כן, וזה כולל גם את הפוליטיקאים והעסקנים שלוקחים בו חלק. 
רצינו להעביר את רב התחומיות של הכדורגל הישראלי וליצור מרחב חווייתי ועשיר בהפעלות והפתעות שיתאימו לכל המשפחה. תפישה זו מועברת דרך שתי נקודות מבט: מבחוץ אל המגרש ומהמגרש החוצה. כך, התערוכה חושפת את הנוסטלגיה התרבותית הכרוכה בספורט ואת המהלכים ההיסטוריים והפוליטיים המקושרים לכדורגל, המיתוסים שהבנו את מעמדו בארץ. זאת, לצד אסופה מרתקת של מאמרים, שידורי רדיו היסטוריים, פריטי מועדונים ואספנות, קטעי מערכונים, תיעודים צילומיים, מכתבים אישיים שנכתבו ממשחקים בחו"ל, אומנות רב תחומית ועיצוב עכשווי.
רגע לפני שתוזמנו להיכנס להיכל תהילה המוקדש לאגדות דשא, תעברו דרך אזור משחקים אינטראקטיבי: משולחנות כדורגל כמו פעם ועד משחק אינטראקטיבי בהקרנה רחבה על הרצפה. כך, במרחק “נגיעה” ממלמיליאן, תוכלו לבעוט בכדורים וירטואליים ולקחת חלק פעיל בהתרחשות. 
 
יש אליפות! מאה שנות כדורגל בישראל // מוזיאון ארץ-ישראל - תל אביב
פתיחה: 6 במרץ, 2012. נעילה: 20 ביוני, 2012.2011 // אוצרת: דנה הלר
 
 
תהליכי העבודה בטחנה לעיצוב
 
הצוות המקצועי של הסטודיו מונה מעצבים תעשייתיים, אדריכלים, מעצבי תקשורת חזותית ואנשי מדיה, מהנדסים וצוותי הקמה המספקים יחדיו מענה מקיף לכל פרויקט, בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וביצוע באיכות בלתי מתפשרת. כאן תוכלו להיחשף מקרוב לכל מה שקורה בתוך הטחנה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לטחנה לעיצוב