טחנה לעיצוב - אדריכלות תוכן, תערוכות ומוזיאונים

סטודיו ייחודי הפועל למעלה מעשור בתחום האדריכלות ועיצוב מוזיאונים, תכנון מרכזי מבקרים, עיצוב והקמה של תערוכות קבע ותצוגות מתחלפות. בסטודיו פותחו, הוקמו ועוצבו למעלה מ-100 פרויקטים שהוצגו בארץ ובעולם - במוזיאונים ידועים, מוסדות תרבות וגופים מסחריים ופרטיים. בנוסף, חברי הטחנה משתתפים ומפתחים עיצוב מוצר וקונספט ומציגים בתערוכות עיצוב ברחבי העולם. המשך...

טחנות אחרונות

עדכונים מהשטח

פתיחת המוזיאון לתרבות הפלשתים באשדוד

המוזיאון המחודש, שתוכנן, עוצב והוקם על ידי הטחנה, נחנך זה
 
03/09/2013

תערוכת קבע חדשה במוזיאון בית לוחמי הגטאות

טחנה לעיצוב שמחה להודיע כי התערוכה "כאן החלה ילדותי" תיפתח
 
02/09/2013
הצטרפו לעדכוני הטוחנים
דוא"ל


הרשמתך בוצעה בהצלחה.

חלומות ודיפלומטיה בארץ הקודש: קונסולים אמריקנים בירושלים במאה ה-19 התערוכה בוחנת את ראשיתו של הקשר המורכב ורב הפנים בין אמריקה וארץ הקודש, תוך שהיא מגוללת את סיפורם של הקונסולים האמריקנים בירושלים מאמצע המאה ה-19 ועד מלחמת העולם הראשונה; עיר של קדושה, תככים פוליטיים וקסמי מזרח, שלא תמיד היו מובנים למי שבאו - חדורי רצון טוב ואמונה - מארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

לצפייה בפרויקט חלומות ודיפלומטיה בארץ הקודש: קונסולים אמריקנים בירושלים במאה ה-19
אנדרטה של מעשים טובים בעיצוב התערוכה התמקדנו ביצירת תחושה של כיתה המציגה 13 סיפורים על לוחות גיר ירוקים. הציורים, השירים, היומנים והמשחקים רומזים שהילדים עזבו לרגע קט ומיד ישובו. האתגר שהצבנו לעצמנו היה להמחיש לצופים את העושר התרבותי של חיי הילדים ולהראות את החיים מאחורי הסטטיסטיקה.

לצפייה בפרויקט אנדרטה של מעשים טובים

SHOWREEL

הקליקו כדי להכיר מקרוב את הטחנה לעיצוב
 
תהליכי העבודה בטחנה לעיצוב
 
הצוות המקצועי של הסטודיו מונה מעצבים תעשייתיים, אדריכלים, מעצבי תקשורת חזותית ואנשי מדיה, מהנדסים וצוותי הקמה המספקים יחדיו מענה מקיף לכל פרויקט, בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וביצוע באיכות בלתי מתפשרת. כאן תוכלו להיחשף מקרוב לכל מה שקורה בתוך הטחנה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לטחנה לעיצוב