טחנה לעיצוב - אדריכלות תוכן, תערוכות ומוזיאונים

סטודיו ייחודי הפועל למעלה מעשור בתחום האדריכלות ועיצוב מוזיאונים, תכנון מרכזי מבקרים, עיצוב והקמה של תערוכות קבע ותצוגות מתחלפות. בסטודיו פותחו, הוקמו ועוצבו למעלה מ-100 פרויקטים שהוצגו בארץ ובעולם - במוזיאונים ידועים, מוסדות תרבות וגופים מסחריים ופרטיים. בנוסף, חברי הטחנה משתתפים ומפתחים עיצוב מוצר וקונספט ומציגים בתערוכות עיצוב ברחבי העולם. המשך...

טחנות אחרונות

הצטרפו לעדכוני הטוחנים
דוא"ל


הרשמתך בוצעה בהצלחה.

 גבעת הקיבוצים רחובות – מכון איילון מכון איילון מספר את אחד הפרקים המרתקים והמסתוריים בתולדות המאבק על הקמת מדינת ישראל. מתחת לאדמה ומתחת לאפם של הבריטים, הקימו מפעל לייצור כדורי 9 מ"מ עבור תת מקלע סטן שהיה הנשק האישי של לוחמי הפלמ"ח.

לצפייה בפרויקט  גבעת הקיבוצים רחובות – מכון איילון
חלומות ודיפלומטיה בארץ הקודש: קונסולים אמריקנים בירושלים במאה ה-19 התערוכה בוחנת את ראשיתו של הקשר המורכב ורב הפנים בין אמריקה וארץ הקודש, תוך שהיא מגוללת את סיפורם של הקונסולים האמריקנים בירושלים מאמצע המאה ה-19 ועד מלחמת העולם הראשונה; עיר של קדושה, תככים פוליטיים וקסמי מזרח, שלא תמיד היו מובנים למי שבאו - חדורי רצון טוב ואמונה - מארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

לצפייה בפרויקט חלומות ודיפלומטיה בארץ הקודש: קונסולים אמריקנים בירושלים במאה ה-19

SHOWREEL

הקליקו כדי להכיר מקרוב את הטחנה לעיצוב
 
תהליכי העבודה בטחנה לעיצוב
 
הצוות המקצועי של הסטודיו מונה מעצבים תעשייתיים, אדריכלים, מעצבי תקשורת חזותית ואנשי מדיה, מהנדסים וצוותי הקמה המספקים יחדיו מענה מקיף לכל פרויקט, בכל סדר גודל, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וביצוע באיכות בלתי מתפשרת. כאן תוכלו להיחשף מקרוב לכל מה שקורה בתוך הטחנה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לטחנה לעיצוב